Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Huis met prive zwembad (16 personen)

Andalusie

De indicatie prijs is:

3.665 - 5232,5
per week

(is hetzelfde tarief als dat je rechtstreeks boekt)

Bekijk op kaart

Huis met prive zwembad (16 personen)

Even in 't kort:

Dit huis met privé zwembad ligt op loopafstand van een klein vakantieparkje met restaurant. Je zit hier met je gezelschap zeer privé maar kan ook gebruik maken van alle faciliteiten van het park. Voor jonge kinderen is er speelgoed en een zandbak, schommel, glijbaan, kinderfietsjes en het gezamenlijke zwembad dat lager op het terrein ligt. Oudere kinderen kunnen zwemmen in de rivier, mountainbiken door de heuvels, voetballen op het speelveld en tafeltennis, basketball of jeu de boules spelen.

7 slaapkamers
6 badkamers
prive zwembad
restaurant
veel te doen in omgeving

Informatie

Het huis (360 m2) heeft 7 slaapkamers en 6 badkamers. De woonkamer is 130m2. Openslaande deuren leiden naar een groot overdekt terras met een spectaculair uitzicht over de omgeving. Vanaf het terras kijk je over de hele kustlijn van de provincie malaga.

Het is ook een ideaal huis voor twee gezinnen, de villa is splitsbaar in twee delen, ieder met eigen keuken(tje).  De villa is geheel voorzien van centrale verwarming zodat ook de wintermaanden warm en behaaglijk zijn.

In de tuin van de villa staat een jacuzzi op een natuurlijk vormgegeven terras die 12 maanden per jaar gebruikt kan worden. Vanaf hier heb je een supermooi uitzicht (de energiekosten voor de jacuzzi en centrale verwarming worden ter plaatse naar verbruik voldaan en zijn niet inbegrepen in de huurprijs) en hier ligt het prive zwembad.

Ben je met meer personen?
Op het park dat wat lager op het terrein ligt kan je met maximaal 25 personen logeren in 4 huisjes & 3 appartementen. Hier ligt een 2e zwembad & het restaurant. Meer informatie vind je hier en je kan er ook een aanvraag doen.

Of boek het park EN het huis, dan heb je het gehele landgoed voor jezelf en kan je dus met in totaal 41 personen hier logeren, mail ons gerust voor meer info op request@mrsnomad.nl

Laat je verwennen!
In het zomerseizoen, van mei tot oktober kookt de eigenaar dagelijks de lekkerste dingen.
Wekelijks staan ook een Spaanse BBQ en een tapas avond op het menu.
Een gediplomeerd masseuse is het hele jaar door meerdere keren per week aanwezig om de ontspanning compleet te maken.

Leuk met kids omdat

In het hoogseizoen wordt gedurende de schoolvakanties dit park bezocht door gezinnen met kinderen van ongeveer 5 tot en met 14 jaar oud. Buiten de vakantieweken wordt het bezocht door wat flexibeler ouders met kleine kleuters of baby’s. Er is een kinderbadje en alles is afgestemd op kinderen. Een speeltuintje met zandbak, wip, schaakbord, glijbaan, schommel en miniatuur huisje om de kleuters het naar de zin te maken. Op het BBQ terras is een speelhoekje voor de kleuters met ‘schatkist’ waar ze onder toeziend oog van de ouders lekker vrij kunnen spelen.

Op het park is voor kinderen veel te beleven. Voor de kleintjes o.a. speelgoed, een schommel, een glijbaan, kinderfietsjes en natuurlijk het zwembad. Om af te koelen mogen kinderen ook in de fontein spelen die, afhankelijk van de leeftijd, met meer of minder water kan worden gevuld.

Oudere kinderen kunnen ook zwemmen in de rivier, mountainbiken door de heuvels, voetballen op het speelveld en tafeltennis, basketball of jeu de boules spelen met vriendjes.

De directe buurman wordt vaak bezocht die boert in allerlei pluimvee van struisvogels tot kippen.

De Andalusiers hebben een lunchcultuur in plaats van een diner cultuur. De keuken opent in deze streek pas rond 21. Maar ze koken graag op ieder tijdstip voor de gasten en er zijn babyfoons als je wat later wil eten als de kinderen slapen.

Dichtstbijzijnde dorp

Op 3 km afstand ligt een  pittoreske witte dorpje waar alle dagelijkse levensbehoeften te koop zijn.
Het park ligt aan de rand van het door UNESCO beschermde natuurgebied Sierra de las Nieves, temidden van uitgestrekte heuvels met olijf- en fruitbomen.
Het totale terrein omvat 22 hectare en kijkt uit over de ongerepte natuur.

Hoe te bereiken

Vliegen naar Malaga en dan nog 45 km rijden (circa 50-60 minuten). We maken graag vrijblijvend een offerte voor een huurauto voor je. Wij werken al jaren samen met deze verhuurpartij, zeer betrouwbaar, via deze link kan je ook zelf een offerte opvragen en meteen boeken.

To do

Genoeg te doen en te ondernemen hier voor meer vakanties:

Cultuur & steden

Hoogtepunten van Andalusië zoals Sevilla (2:15 rijden) , Granada (2 uur rijden) en Cordoba (2:15 rijden)) zijn vanaf hier als dagtocht bereikbaar. Maar ook de kleinere dorpjes zijn op max 1 uur rijden zoals Ronda, Tolox , Ojen etc

Activiteiten

Wandelen, klimmen, speleologie, kayakken, kanoën, mountain biken, workshops tapas maken, kruisboogschieten, Malaga per fiets of jezelf laten verwennen met een therapeutische massage. Wat dacht je van een heuse safari? Met een 4WD en gids ga je door de Sierra de las Nieves en kom je op plaatsen die voor anderen gesloten blijven! Of een tocht te paard (ook voor beginners) waarbij je overnacht in oude Cortijos? De eigenaar regelt het allemaal!

Stranden

De stranden van Marbella (50 min) , Mijas (1 uur) , Torremolinos (55 min)  en Fuengirola kan je prima bereiken vanaf  het park.

Prijzen

Weekprijzen 2024

hieronder een indicatie, voor actuele informatie vraag je hiernaast beschikbaarheid aan.

Zomervakantie 8 /7- 26/8 € 5.232,5
24/6-8/7 & 26/8-23/9 € 4.005
7/1 - 24/6 & 23/9- 21/10 € 3.665

let op:
Excessief elektra/airco verbruik boven 40 KWH per dag.
Jacuzzi gebruik 2 dagen van te voren reserveren: 1e dag € 50, opvolgende € 20 per dag

Incheck tussen 16 uur tot 22 uur en/of in overleg buiten deze tijden.
Uitcheck tussen 8 en 930 uur.

Verplichte kosten, ter plaatse te voldoen
Linnenpakket € 15,- p.p.
Verwarming en airconditioning wordt verrekend naar hoeveelheid gebruik. Airco wordt tegen verbruik afgerekend tegen 0,30 eurocent per KWH, een airco verbruikt gemiddeld 1,50 euro per nacht.

Overig
Waarborgsom  bij aankomst te voldoen
Je mag gratis gebruik maken van de wasmachines op het complex, gebruik wel eigen wasmiddel

extra's, vooraf te voldoen:

Kinderstoel en babybed  € 25 per week.

Airco & verwarming & elektra
Airco wordt tegen verbruik afgerekend tegen 0,30 eurocent per KWH.  Een airco verbruikt gemiddeld 1,50 euro per nacht. Normaal gebruik elektra 40 KWH inbegrepen, over gebruik dient bij check-out cash afgerekend te worden, tegen gemiddelde week kostprijs.

Gedurende koude periodes is er centrale verwarming, dit dient apart afgerekend te worden per m3. Wat je verbruikt betaal je, er is een meter om het verbruik te controleren.

Annulering
Na reservering houden ze de vakantiewoning voor je vrij in de afgesproken periode. Wanneer je daarna om welke reden dan ook afziet van het huren van de vakantiewoning, brengen ze de volgende kosten in rekening

- Uiterlijk 61 dagen voor aankomst: 10 % van de reissom exclusief borgsom.
- 60-21 dagen voor aankomst: 25 % van de reissom
- 20-0 dagen voor aankomst: 100 % van de reissom

Faciliteiten

  • Privé zwembad bij de villa
  • Op het park een gezamenlijk zwembad met een  terras en buitenbar.
  • Op een iets hoger niveau ligt een 2e buitenbar waar de eigenaar tapas, paëlla en BBQ avonden organiseert.
  • Een wasmachine is aanwezig voor gezamenlijk gebruik.
  • Een gediplomeerd masseuse is het hele jaar door meerdere keren per week aanwezig.

Culinair

In het zomerseizoen, van mei tot oktober kookt de eigenaar dagelijks de lekkerste dingen.
Wekelijks staan ook een Spaanse BBQ en een tapasavond op het menu.

Alles is hier mogelijk in de periode april tot en met oktober, daarbuiten is het op aanvraag of self-service. Bij groepen dient wel van tevoren gereserveerd te worden!

Beschikbaarheid

  • Beschikbaar
  • Geboekt / Niet beschikbaar

Reviews van klanten

Eén reactie

  1. Wat een heerlijke plek! De eigenaar heeft overduidelijk groene vingers dus zelfs na de droge zomer was de finca nog een hele mooie groene oase.

    Hij en zijn vrouw zijn ook heel gastvrij en behulpzaam en toen wij 1 avond nog wat uurtjes door dansten, was ook dat geen probleem (ze wonen zelf wel midden op de finca dus we hebben het wel nog even netjes gevraagd…)

    We hebben gezwommen, gewandeld, heerlijk gegeten en gedronken en zijn naar Ronda en Marbella geweest.

    Sofie (boekte dit een weekend in oktober met 14 vriendinnen)

    ps: Auto’s zijn wel echt een must want niets is echt dichtbij

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

drie + veertien =

Start met aanvragen

Begin jouw reisavontuur door dit eenvoudige formulier in te vullen. Onvergetelijke ervaringen wachten!
Voornaam *
Achternaam *
E-mail *
E-mail herhaling *
Telefoonnummer *
  • Beschikbaar
  • Geboekt / Niet beschikbaar
Aantal volwassenen
Aantal kinderen
leeftijd van kinderen
Aanvullende vragen
Ja, ik ontvang graag de nieuwsbrief?

Je aanvraag is goed aangekomen!

Dank daarvoor, we gaan ermee aan de slag en komen er zodra mogelijk op terug. Ben je al ingeschreven op onze nieuwsbrief? Dat kan hier. En volg je ons op instagram? Dan mis je geen enkele tip. Vakantiegroet van Nathalie & Nathaly