Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Huis bij de kust (16)

Marche

De indicatie prijs is:

2.750 - 6.000
per week

(is hetzelfde tarief als dat je rechtstreeks boekt)

Bekijk op kaart

Huis bij de kust (16)

Even in 't kort:

Dit fijne huis is een paar jaar terug omgebouwd tot een ruim vakantiehuis met gastenverblijf. Er zijn 8 slaapkamers en 5 badkamers, een geweldig zwembad, mooi terras en veranda en een grote tuin met prachtig uitzicht over de Marchigiaanse heuvels. Het is een superstekkie om Le Marche te verkennen. Je bent in 20 minuten op 't strand (Senigallia) en binnen een uur ook in San Marino, Ascoli Piceno of pik ook Umbrie mee.

20 minuten van 't strand
buitenkeuken en bbq
verwarmd en verlicht zwembad (16x7) met kinderbad
mountainbikes
8 slaapkamers

Informatie

Het landhuis biedt plaats aan 16 personen waarvan 4 in het gastenhuis. Door de unieke ligging geniet je van 360 graden panoramaview over de omgeving.

De kamers zijn gesitueerd rondom de as van het huis, waardoor elke ruimte optimale lichtinval heeft vanuit minimaal één van de 45 ramen. Ook het zwembad is door de ligging en vorm ‘’infinity’ letterlijk en figuurlijk onderdeel van de omgeving.

Het landhuis heeft 550 m2 woonoppervlak, verdeeld over drie verdiepingen. De derde verdieping, de torenkamer, wordt niet verhuurd. Er  is airconditioning, deze bevindt zich onder de vloer, waardoor een zeer natuurlijke verwarming c.q. verkoeling ontstaat. Er is Wifi zowel in huis als in de tuin. Wat betreft het zwemwater is er gekozen voor een samenstelling met hoofdzakelijk zout in plaats van chloor. Daarnaast wordt het bad verwarmd door zonnepanelen. Het zwembad wordt evenals de villa en de tuin mooi verlicht.

Dit huis biedt door de ligging en het elektronische toegangshek volledige privacy. De tuin (3.500 m2) is beplant met verschillende fruitbomen, cipressen en rozenstruiken en wordt volledig automatisch geïrrigeerd. Op het domein bevinden zich ook nog eens circa 450 olijfbomen. 

Indeling

Op de begane grond bevinden zich 2 ruime zitkamers, een semi-open moderne keuken, een mooie eetkamer en 2 slaapkamers met inpandige badkamer. Ook is er een “bibliotheek” met veel Nederlandse boeken. Beide zitkamers zijn mooi ingericht en voorzien van een openhaard. In één van de zitkamers staat een grote loungebank, poef en chaise longue. In de andere zitkamer staan diverse fauteuils, poefs en hockers. In de zitkamer met loungebank is er satelliet televisie en een doc voor I-phone. In het hele huis is WiFi. De keuken is groot en modern en heeft een design kookeiland.

De keuken is volledig ingericht en van alle gemakken voorzien zoals 2 lage koelkasten, een grote oven, combi magnetron, stoomoven en een Nespresso apparaat en een vaatwasser. De keuken heeft openslaande deuren naar het terras. Op het grote terras staat een grote eettafel met stoelen.

Vanaf het terras heb je uitzicht op het zwembad en een schitterend, uniek uitzicht over de Marchigiaanse heuvels. Met zicht op olijfbomen, wijnranken en prachtige dorpjes als Morro d’Alba en Monte San Vito.

Op de begane grond bevinden zich 2 slaapkamers met beide een tweepersoonsbed. In deze slaapkamers is het mogelijk een extra kinderbedje te plaatsen. De slaapkamers hebben een eigen moderne badkamer met douche, wastafel en toilet.

 

Op de eerste verdieping bevinden zich nog eens 4 ruime slaapkamers met tweepersoonsbedden en diverse éénpersoonsbedden. In totaal kunnen op de eerste verdieping 8 personen logeren. In deze slaapkamers is het ook mogelijk een extra kinderbedje te plaatsen.

Ook is er een grote speelkamer met o.a. tafelvoetbal, tafeltennistafel, schaakbord ed. Op de 1e verdieping bevinden zich 2 mooie moderne badkamers. Eén badkamer met douche en toilet en één grote badkamer met bad, douche en toilet.

Het gastenhuis (50 m2) is ook verbouwd in 2007 en van alle moderne gemakken voorzien. Het bestaat uit een woonkamer met open keukentje, badkamer en 2 ruime slaapkamers. Beide slaapkamers zijn voorzien van een tweepersoonsbed. Het gastenverblijf is geschikt voor 4 personen. Het gastenverblijf heeft een aparte, eigen tuin en wordt afgescheiden door bomen en oleanders. 

Leuk met kids

Het zwembad is geschikt voor grote & kleine kinderen (kinderbad), het wordt verwarmd (zonnepanelen) dus hier is ’t snel mogelijk om te zwemmen
Er is een grote speelkamer met o.a. tafelvoetbal, tafeltennistafel, schaakbord ed.
Strand ligt op 10 km, binnen een half uur ben je daar
Lekkere tuin waar ze kunnen buitenspelen

Dichtstbijzijnde dorp

Dat ligt op 2 km

Hoe te bereiken

Vliegen naar Ancona, vanaf daar is het nog 20 km, 15 minuten met de auto of taxi (zie prijzen voor onze weekendtip)
Vanaf Utrecht is het ruim 1.500 km rijden, we hebben wel wat tips voor overnachtingshotels, sturen we je voor nop toe als je via ons boekt (handig!)

To do

Sportief
Ga karten in Senigallia
Op een uur rijden ligt de langste outdoor glijbaan van Europa
Op een uur rijden ligt een 9 en 18 holes golfbaan, via ons kan je een mooie greenfee korting krijgen, vraag via het formulier om meer info
Mountainbiken kan hier top, tot 12 personen met een gids. Vraag meer info via het formulier aan.

Cultuur
Vanaf hier rij je ook zo Umbrie binnen en kan je en de Marche & Umbrie verkennen

Culinair
Aan de overkant van de vallei ligt een gerenommeerde wijnproducent

Stadjes
Bezoek het mooie stadje San Marcello
Het vestingstadje Jesi ligt op 10 minuten rijden

Strand
Op 10 km ligt de Adriatische zee, Senigallia bijvoorbeeld is een levendige badplaats (behalve tussen 13 en 17)

Wij zijn qua strand, winkels en restaurants erg gecharmeerd van Senigallia. Het is ongeveer 25 minuten rijden en het is een prachtige, autoluwe stad. Er zijn vele goede restaurants.  Voor weinig (pasta met zeevruchten een tientje, topwijn 20 e) eet je al fantastisch.

Watersport --> check hier de opties

Prijzen

Weekprijzen 2023

€ 6.000 - 26 juni tot 28 augustus
€ 4.000 - 17 april tot 26 juni - 21 december tot 2 januari
€ 3.750 - 21/12 tot 1 januari '23
€ 2.750 - overige periodes

Prijzen zijn tot 16 personen.
Er kunnen maximaal 3 personen bij a € 100 extra pppw (per persoon per week)

EXCLUSIEF

  • Airconditioning: ; indicatie € 375,- per week (dit wordt op aanvraag aangezet)
  • Schoonmaakkosten € 250,- per week .
  • Borg: € 500,-
  • Maidservice mogelijk: € 15 per uur.

Faciliteiten

Er is een groot en modern zwembad van 16 x 7 meter (diep 1,60 m) met hydro massage. Het zwembad heeft een speciaal kindergedeelte van 3 x 5 meter (diep 0,80 m).

Rondom het zwembad is er een teakhouten terras met voldoende ligbedden en stoelen. Diverse parasols zorgen voor schaduw.

  • Buitenkeuken en BBQ aanwezig
  • Wasmachine en droger aanwezig
  • Mountainbikes aanwezig
  • Groot zwembad (16 x 7m)
  • Wifi in en om het huis aanwezig
  • Honden zijn in overleg toegestaan
  • Linnengoed voor de keuken, badkamer en bed; wordt wekelijks verschoond
  • Kinderstoel en kinderbedje aanwezig

Culinair

Keuken is goed uitgerust met oa een stoomoven, oven, magnetron, 5-pits gas toestel, 2 koelkasten, Nespresso apparaat, en natuurlijk een vaatwasser.

Op 10 minuten rijden ligt een heerlijk Michelin restaurant. Maar je blijft hier natuurlijk vooral thuis om gezellig samen te barbecueën naast het verlichte zwembad!

Boodschappen doe je in een dorpje dat  2 km verderop ligt.

 

Beschikbaarheid

  • Beschikbaar
  • Geboekt / Niet beschikbaar

Reviews van klanten

Eén reactie

  1. Perfect huis om met een aantal gezinnen naartoe te gaan. Alles aanwezig zodat zowel kinderen als ouders een goede tijd hebben. Voor de kinderen volop entertainment: zwembad, trampoline, speelkamer met voetbal en tafeltennistafel, spelcomputer, glijbaantje, schommels. Volop zitjes zodat je altijd zon of schaduw hebt. Het uitzicht is werkelijk prachtig en omdat er geen buren vlakbij wonen heb je ook alle privacy. Een boottochtje langs Rivièra del conero een aanrader.

    Tip: boek een boot via/bij La giovane giusy http://www.lagiovanegiusy.it/ toevoegen. Mooie grote boot, super aardige eigenaren, heerlijke lunch aan boord. Echt top.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

vier × 3 =

Start met aanvragen

Begin jouw reisavontuur door dit eenvoudige formulier in te vullen. Onvergetelijke ervaringen wachten!
Voornaam *
Achternaam *
E-mail *
E-mail herhaling *
Telefoonnummer *
  • Beschikbaar
  • Geboekt / Niet beschikbaar
Aantal volwassenen
Aantal kinderen
leeftijd van kinderen
Aanvullende vragen
Ja, ik ontvang graag de nieuwsbrief?

Je aanvraag is goed aangekomen!

Dank daarvoor, we gaan ermee aan de slag en komen er zodra mogelijk op terug. Ben je al ingeschreven op onze nieuwsbrief? Dat kan hier. En volg je ons op instagram? Dan mis je geen enkele tip. Vakantiegroet van Nathalie & Nathaly