(is hetzelfde tarief als dat je rechtstreeks boekt)
Gloednieuwe appartementen gelegen in een mooi aangelegde tuin op loopafstand van een mooi zandstrand met bedjes, parasols, watersport faciliteiten (10 min lopen/2 min met auto) en met veel gezellige beach cafe's/ restaurantjes. Je boekt hier een appartement met 1,-2, of 3 slaapkamers met eigen zwembad of hottub. De appartementen zijn allemaal zeer stijlvol ingericht, beschikken over alles wat je je maar kan wensen en hebben allemaal een mooi terras en/of tuin.
De appartementen hebben allemaal airconditioning, volledige keuken en hebben een mooi terras en/of keuken. Let er op er is hier geen gezamenlijk zwembad dus wanneer je een appartement boekt zonder eigen zwembad dan is er geen zwembad maar natuurlijk zit je wel zo op het strand (10 min lopen/2 min rijden).
Premium appartement met hottub en 2 slaapkamers en zeezicht ( max 5 personen) :
deze is ongeveer 65 m2, heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer en een open keuken met zit/eetgedeelte (hier staan gemetselde banken waar nog 1 kind kan slapen). Op het terras staat een hottub en met lig stoelen.
Executive appartement met eigen zwembad met kinderzwembad en 2 slaapkamers ( max 5 personen):
deze is ongeveer 100 m2, heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer en een open keuken met zit/eetgedeelte. Overdekt terras met eettafel, ligstoelen en prive zwembad met kinderzwembad.
Superior appartement met eigen zwembad met 2 slaapkamers, zeezicht ( max 5 personen):
Deze is ongeveer 100 m2 en gelegen op de eerste verdieping. Het bestaat uit 2 slaapkamers, 1 badkamer en een open keuken met zit/eetgedeelte (hier staan gemetselde banken waar nog 1 kind kan slapen). Op eerste verdieping een groot terras met eettafel en hangstoel en beneden eigen zwembad met nog een terras met loungegedeelte en ligbedden.
Grand appartement met 3 slaapkamers met eigen zwembad gedeeltelijk zeezicht ( max 7 personen):
Gelegen op de begane grond ongeveer 120 m2, bestaat uit 3 slaapkamers (waarvan 1 slaapkamer op begane grond en andere 2 op eerste verdieping) , 2 badkamers, open keuken met woonkamer met eetfedeelte. Buiten een groot overdekt terras met eetstoelen en tafel , zonnebedjes en eigen zwembad.
Grand villa met 5 slaapkamers/3 badkamers met eigen zwembad en zeezicht ( max 10 personen):
Grote villa ( 2 verbonden appartementen) van ongeveer 180 m2 gelegen op begane grond, eerste verdieping en semi kelde verdieping met ramen. Begane grond bestaat uit 1 slaapkamer, badkamer, keuken en woonkamer. Semi kelder liggen nog 2 slaapkamers en een badkamer. Op eerste verdieping nog 2 slaapkamers, 1 badkamer, kleine kitchenette en klein zitgedeelte (woonkamer). Er is een kleine gym in de semi kelder. Verder een grote overdekte veranda met eettafel en stoelen en eigen zwembad met ligbedden.
Er is een mini-market op loopafstand en strand op 10 min lopen waar diverse restaurants aan liggen. Naxos stad ligt op 6 km en er is een bushalte om de hoek.
Het eiland staat bekend om zijn goede surf en kite mogelijkheden, er zijn verschillende scholen om lessen te boeken of spullen te huren.
Huur een fiets en ga met een gids op pad of stippel zelf een route uit.
Maak een boottochtje waar je onderweg stopt op verschillende plekken om te duiken.
Huur een auto en verken het eiland, er zijn veel leuke authetieke dorpjes, mooie baaitjes met prachtige stranden etc.
Boek een kookles en ontdek de Griekse keuken.
Er zijn verschillende duik -en snorkelmogelijheden.
Prijzen voor '24
Hoogseizoen
suite met 1 slaapkamer & jacuzzi va € 310 per nacht
premium suite met 1 slaapkamer & jacuzzi va € 330 per nacht
superior suite met 2 slaapkamers & jacuzzi va € 660 per nacht
superior suite met 2 slaapkamers & zwembad va € 710 per nacht
grote suite met 3 slaapkamers & privé zwembad va € 730 per nacht
grand villa met 5 slaapkamers & prive zembad va € 1030 per nacht
minimaal verblijf 5 nachten
klein speeltuintje
restaurant voor ontbijt
Je kan hier een ontbijtbox bestellen voor € 7 per persoon. De keukens zijn goed uigerust dus je kan hier zelf uitgebreid koken. Mocht je daar geen zin in hebben zijn op 10 min lopen meerdere restaurants en ligt Naxos stad op 5 km rijden waar het ook vol zit met restaurantjes.
Eén reactie
Erg mooie appartementen vanwaar je zo naar zee wandelt en naar gezellige boulevard met restaurantjes en barretjes.
Sfeervol ingericht, goede keuken met alles erop en eraan. Lekker zwembad erbij, ik zie mij hier wel even vakantie houden en dat is vaak een goed teken. Top dat we deze erbij hebben op leuk Naxos.
Nathalie (juni ’23)