Midden in een authentiek dorpje liggen drie mooie appartementen. Om de hoek ligt het dorpsplein met gezellige restaurantjes en terrasjes. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien en hebben heerlijke terrassen met mooi uitzicht. Deze appartementen horen bij een kleinschalig hotel met klein binnenzwembad ( 1 april - 1 december) waar je ook gebruik van mag maken en lekker ontbijten op de patio bij het hotel is ook mogelijk.
Deze drie appartementen horen bij een kleinschalig hotel , paar minuten lopen van de appartementen-> http://mrsnomad.nl/accommodaties/352-hotel-andalusie-spanje/
Je mag gebruik maken van de faciliteiten van het hotel dus van het binnenzwembad ( 1 april – 1 december) en lekker ontbijten (tegen betaling) op de patio van het hotel.
Casa C (2-4 pers)/ 2 slaapkamers:
Het huis bestaat uit twee verdiepingen en een groot dakterras. Op de begane grond ligt een woonkamer met aansluitend een grote open keuken, uiteraard inclusief alle apparatuur, serviesgoed en kookbenodigdheden.
In de keuken staat een eetafel waar je met max 8 pers kunt aanschuiven. In de zithoek een houtkachel voor killere winteravonden.In het zitgedeelte staat een grote sofa die desgewenst omgebouwd kan worden tot een twee-persoonsbed van 1.60m breed. De televisie met internationale (ook Nederlandse) kanalen. Naast de keuken is de doorgang naar de eerste slaapkamer met zijn eigen badkamer.
De eerste verdieping bestaat bijna geheel uit een tweede slaapkamer, met luxe badkamer. Een tussenterrasje, met “koffiebarretje” geeft toegang tot het enorme dakterras: ligstoelen, apart zitje, grote eettafel en een buitenkeuken met barbecue, extra koelkast en wasmachine.Het huis is voorzien van airconditioning, WiFi, verwarming en een warm waterinstallatie middels zonne-energie.
Casa A (max 4 volw en 2 kinderen) / 3 slaapkamers:
Casa A is tegen de berg aangebouwd, wat goed te zien is in het huis.
Het huis bestaat uit drie verdiepingen en een groot dakterras.
In het zitgedeelte staat een sofa met 2 stoelen. De televisie biedt een fors scala aan internationale (ook veel Nederlandse) kanalen.
Op de begane grond ligt een woonkamer met aansluitend een open keuken, uiteraard inclusief alle apparatuur, serviesgoed en kookbenodigdheden. Tv met internationale en Nl kanalen.
Naast de keuken bevindt zich de doorgang naar boven, via de met Spaanse tegels beklede trap, die loopt langs de uitgehakte bergwand. Zo kom je op de eerste verdieping.
Op deze verdieping vind je de eerste slaapkamer met een twee-persoonsbed met uitzicht op het witte dorpje.
Verder bevindt zich op deze verdieping nog een kamer met bedden voor twee personen, die ook tegen elkaar geplaatst kunnen worden.
En een luxe badkamer met douche, wasbak, toilet en bidet.
Op de tweede verdieping vinden we een pantry met wasbak en inductiekookplaat. Hier kan je in de avond gerechten klaarmaken voor op het dakterras. Op deze etage is er ook een kleine koelkast.
Via de pantry komen we bij de derde slaapkamer, met eigen luxe badkamer.
Deze badkamer is ook voorzien van een toilet. Via de slaapkamer komt u op het enorme dakterras.
Dit mooie terras met grote eettafel en lounge set heeft een fantastisch uitzicht op het dorp, op Marbella, de zee en met mooi weer, zicht tot aan Marokko.
Het huis is voorzien van airconditioning, WiFi, verwarming en wasmachine.
Casa F (max 2 pers & 2 kinderen) / 1 slaapkamer
Dit appartement bestaat uit drie verdiepingen en op de begane grond een nieuwe keuken met alle apparatuur, een eetbar en een kleine patio voor de ochtendkoffie.
In de woonkamer een grote sofa die desgewenst omgebouwd kan worden tot een tweepersoonsbed van 1.60m breed, een televisie met internationale (ook Nederlandse) kanalen en een bureau. Het huis beschikt over gratis Wifi. De volgende verdieping is de slaapverdieping met een tweepersoonsbed, televisie en badkamer.
Het dakterras, tenslotte, heeft uitzicht op zee en biedt plaats aan luie stoelen, een eettafel, een keukentje met koelkast, wasmachine en een barbecue. Er is airconditioning.
Het ligt in een authentiek Spaans dorpje met witte huisjes. Er is een gezellig dorpsplein waar je ’s morgens terecht kan voor je cafe con leche en ’s avonds voor een drankje met veel leuke restaurantjes en terrasjes.
Binnen 20 minuten sta je in het mondaine Marbella en in 45 minuten in bruisend Malaga.
Vanaf Utrecht is het 2.310 km.
Vlieg op Malaga, hiervandaan is het 45 minuten rijden
Vlieg op Sevilla, hiervandaan is het 2 uur en 25 minuten rijden.
Prijzen 2024:
Hoogseizoen | |
Casa C 1-2 personen | € 1.190 per week |
Casa C 3-4 personen | € 1.358,50 per week |
Casa A 1-4 personen | € 1.075 per week |
Casa A 5/6 personen | € 1.120 per week |
Casa F 2 personen | € 910 per week |
Ontbijt in hotel € 7,50 p.p. (tot 13 jr) en € 12,50 p.p.
Pakket met de eerste boodschappen € 25 dit pakket bestaat uit 2 flessen water, 4 blikjes bier , 2 blikjes cola & ice tea, zak chips, nootjes, fles wijn, toilet papier, koffie pads, afwasblokjes, thee en vuilniszakken.
Kinderbed en kinderstoel op aanvraag.
In het dorp vind je tal van leuke restaurantjes die nog heel goed betaalbaar zijn. Je kan voor het ontbijt en diner ook terecht bij het hotel. En natuurlijk kan je hier ook zelf koken.