De mix van bergen, authentieke dorpen en de Adriatische kust op maar 7 km maakt dit een heel geschikte plek om je vakantie door te brengen. Je kan hier een tent voor 5 of 7 personen of een appartement huren. Een paar avonden kan je lekker een hapje mee eten en de kinderen gaan zich hier niet vervelen; een voetbalveldje, verwarmd zwembad, paardrijden, quats huren .... er is van alles te doen.
Er zijn 10 tenten. Alle tenten hebben een airco, een eigen badkamer met douche, toilet en wastafel, een ruime veranda en een ingerichte keuken met koelkast. Daarnaast zijn de tenten zodanig geplaatst dat elke tent een geweldig uitzicht heeft over de uitgestrekte wijnvelden.
Tent L – voor maximaal 5 personen met airco
Deze is 6 x 10 groot, de veranda 6 x 3. heeft een slaapkamer met een 2-persoonsbed met klamboe om ’t bed en een slaapkamer met een stapelbed. Een badkamer, veranda, goed uitgeruste keuken, horren & wifi bij de tent.
Tent XL – voor maximaal 7 personen met airco
Deze is 6 x 12 groot, de veranda 6 x 3. Deze heeft een slaapkamer met een 2-persoons hemelbed, een slaapkamer met een stapelbed en een bedstede voor 2 personen. Een badkamer, keuken, eettafel met 6 stoelen. Een loungebank, 2 loungestoelen op ’t terras, een airco, horren & wifi bij de tent.
Appartementen
Appartement Rosso. Dit is een 3 kamer appartement op de begane grond voor maximaal 6 personen, airco, 2 aparte slaapkamers (1 met 2-persoonsbed en 1 met stapelbed) en een luxe slaapbank en heeft naast keuken en badkamer een eigen terras met zitje en loungebank voor 2 personen.
Appartementen Blu, Verde & Viola. Dit zijn 2 kamer appartementen voor maximaal 4 personen, deze hebben 1 slaapkamer en een slaapbank, ze liggen op de begane grond en heeft naast keuken en badkamer, airco, een eigen terras met zitje.
Dat is een klein dorp en dat ligt heel dichtbij. Het kleine gezellige centum is leuk om door te wandelen en te genieten van de prachtige gebouwen, kerken, pleinen en mooie binnentuinen.
Vanaf Utrecht is het 1.540 km rijden.
Vlieg naar Ancona of Pescara & huur daar een auto. Vanaf daar is het nog een klein uurtje rijden.
Ryanair vliegt vanuit Dusseldorf Weeze en Brussel Charleroi.
Stranden
Cultuur:
Actief
2024 | Safaritent L (5p) | Safaritent XL (7p) | Appt Rosso (6p) | Appt Blu, Verde, Viola (4p) |
20 april – 18 mei | € 450,- per week € 75,- per nacht |
€ 475,- per week € 78,- per nacht |
€ 450,- per week € 75 ,- per nacht |
€ 425,- per week € 72,- per nacht |
18 mei – 29 juni | € 595,- per week € 95,- per nacht |
€ 630,- per week € 100,- per nacht |
€ 595,- per week € 95,- per nacht |
€ 575,- per week € 92,50,- per nacht |
29 juni - 13 juli | € 1.295 per week € 195 per nacht |
€ 1.495 per week € 224 per nacht |
€ 1.095 per week € 167 per week |
€ 895 per week |
13 juli – 24 aug | € 1.595,- per week | € 1.795,- per week | € 1.395,- per week | € 1.195,- per week |
24 aug - 7 sept | € 1.295,- per week € 195,- per nacht |
€ 1.495,- per week € 224,- per nacht |
€ 1.095,- per week € 167,- per nacht |
€ 895,- per week € 138,- per nacht |
7 sept - 1 okt | € 450 per week € 75 per nacht |
€ 475 per week € 78 per nacht |
€ 450 per week € 75 per nacht |
€ 425 per week € 72 per nacht |
De bovenstaande prijzen zijn per luxe tent / appartement tot 4 personen.
Verplichte eindschoonmaak: | |
Luxe Tent 4 personen | Euro 85,- |
Luxe Tent 6 personen | Euro 100,- |
Appartementen: | Euro 75,- |
Prijs per extra persoon: | Euro 15,- p.n. |
Verplicht linnenpakket: | Euro 15,- p.p. |
Extra kosten:
Kinderbedje en kinderstoel: € 20,- per week
Hond: € 25,- per week
Voorkeursboeking (tentnummer): € 25,-
Huur strandlaken: € 10,-
Minimaal verblijf
Minimaal verblijf buiten hoogseizoen is 3 nachten. Aankomst- en vertrekdag naar keuze en op basis van beschikbaarheid.
In de periode van zaterdag 15 juli t/m zaterdag 25 augustus geldt een minimaal verblijf van 1 week met aankomst en vertrek uitsluitend op zaterdag!
Betaling:
Bij ontvangst van de bevestigingsfactuur dient u 30% van de reissom te voldoen. Het restant van de
reissom dient uiterlijk 42 dagen voor de aankomstdatum te zijn voldaan.
a) Indien u boekt met vertrek binnen 8 weken, dient u het volledige bedrag binnen 14 dagen te
voldoen.
b) Indien u boekt met vertrek binnen 4 weken, dient u het volledige bedrag binnen twee dagen na
ontvangst van de factuur te voldoen.
2. Annuleren of wijzigen
Het kan gebeuren dat u uw vakantie door onvoorziene omstandigheden moet annuleren. In dit geval dient u dit schriftelijk of telefonisch (tijdens kantooruren) aan de locatie door te geven. Een annulering of wijziging brengt in vele gevallen kosten met zich mee.
2.1.1 Annuleren met afgesloten annuleringsverzekering
Indien de reden van annuleren onder de voorwaarden van de annuleringsverzekering valt, ontvangt u een schade aangifteformulier van de locatie. Deze dient u volledig in te vullen, te ondertekenen en terug te sturen naar de locatie. Na ontvangst van het formulier, inclusief verplicht toe te voegen bewijzen inzake de schadeoorzaak, wordt uw annulering in behandeling genomen door uw verzekeringsmaatschappij.
2.1.2 Annuleren conform algemene verkoopvoorwaarden
Indien u geen annuleringsverzekering heeft afgesloten of de reden van annulering valt niet onder de verzekeringsvoorwaarden van uw verzekeraar, dan wordt de reservering geannuleerd conform onze algemene verkoopvoorwaarden. Naast de verschuldigde reserveringskosten bent u de volgende bedragen verschuldigd:
a. bij annulering tot 42 dagen voor de dag van aankomst: 50% van de reissom.
b. bij annulering vanaf de 42ste dag (inclusief) tot de 28ste dag voor de dag van aankomst: 60% van de reissom.
c. bij annulering vanaf de 28ste dag (inclusief) tot de dag van aankomst: 90% van de reissom.
d. bij annulering op de dag van aankomst of later: de volledige reissom.
Een paar avonden in de week organiseren de eigenaren een paar gezellige activiteiten waar je aan mee kan doen.
Ook kan je meedoen aan een wijnproeverij & aan een kookcursus.
3 reacties
Deze plek was echt leuk. Wat ons betreft goede balans tussen spelen met andere kids/borrelen met andere ouders maar ook eigen ruimte. De kleinschaligheid is charmant. Ook goede tips, bijvoorbeeld voor fijn strand met kids. Activiteiten die ze organiseren zijn ook leuk en van kwaliteit (bbq was echt goed eten bijv, ook voor vega’s). Speel toestellen waren wel beetje gaar inmiddels.
De tent zelf was echt prima en lekker ruim (wij hadden die van 7 personen).
Bezocht in aug ’24 met 2 kinderen van 7 en 4 jaar oud.
Het was geweldig. Vrienden van ons hadden daar ook een appartement gehuurd en wij verbleven in de Safaritent XL.
Dit kleine resort (maar groot genoeg om gezelligheid op te zoeken) was voor ons precies goed. Er waren genoeg andere kindjes om mee te spelen.
De BBQ avond was erg gezellig. We genoten van een heerlijk buffet en bbq met prachtig uitzicht over de wijnvelden en baai. Wederom een leuke plek om gezellige stranden te bezoeken. Opnieuw een fijne plek voor zowel volwassenen als kinderen!
Het was onze eerste ervaring met een safaritent. Tijdens de eerste 2 nachten was het voor papa en mama wennen ivm alle geluiden en het tentdoek dat door de harde wind wapperde (en wij niet goed hadden dicht gedaan ;)), maar de kinderen hebben vanaf dag 1 heerlijk geslapen. De airco in de tenten is ook zeer welkom ’s nachts. Overdag heeft dit weinig effect (maar dan ben je er vrijwel niet), maar ’s nachts is het perfect! De gastvrijheid van de eigenaren is overigens ook heel goed. Ze denken leuk met je mee, beantwoorden graag verzoeken én doen net dat extraatje, zoals een taart regelen voor de verjaardag van onze zoon die 5 werd tijdens onze vakantie. Ontzettend attent en gezellig! Ook leuk de optionele wijnproeverijen die aangeboden werden.
Jorieke verbleef hier 19-26/8/23 met gezin en 3 kinderen)
Hi Nathalie,
We hebben een hele fijne vakantie gehad!
Het was echt een fijne plek en we hebben erg genoten.
groet van Maaike L. (verbleef hier in een appartement met 1 slaapkamer voor 2+2 personen)